Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Firma Merkezi ve Fabrikası Beylikdüzü’nde Beysan Sanayi Sitesinde bulunan Bilpak halı yıkama, güçlü fiziki altyapısı ile sizlere; halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama, stor perde yıkama, yerinde halı yıkama ve yatak yıkama hizmeti vermektedir.
Sektöre uzun yıllar hizmet veren firmamız edindiği bilgi ve birikimi müşterilerine sunduğu hizmete yansıtmaktadır. Hizmet verdiği bölgede, halının dilinden anlayan, halıyı tanıyan, halının nasıl ve hangi şampuanla yıkanacağını analiz eden, leke çıkarıcı ile halı yıkama tekniklerini halınıza zarar vermeden uygulayabilen kalifiyeli yetişmiş personeli ile işini titizlikle yaptığı için tercih nedenidir.
İstanbul’da profesyonel halı yıkama hizmeti veren birkaç firmadan biri olan Bilpak halı yıkama, eksiksiz makine parkuruyla (Toz alma çırpma makinesi, Bilgisayar destekli tam otomatik halı yıkama makinesi, Halı sıkma makineleri, Yön tarama makinesi, Tam yalıtımlı kapalı ortamda klimalı sistem kurutma makinesi, Hav alma makinesi ve Paketleme) temizlik ve hijyen (sağlığa uygunluk) kurallarından ödün vermeden dün olduğu gibi bugün de hizmet vermeye devam etmektedir.
Günlük 2.500 metrekare halı yıkama, kurutma ve paketleme kapasitesine sahip kullanışlı modern mekânı, son teknolojik donanıma sahip makine parkuru, hizmet ve kalite anlayışından ödün vermeyen müşteri memnuniyeti odaklı temizlik anlayışıyla sizleri kaliteyle buluşturur. Bilpak Halı Yıkama, tüketici haklarının korunması ve hijyenin kaliteyle pazarlanması için; kayıt dışı, merdiven altı, sokak arası ve sezonluk açılıp kapanan her yıl yeni bir isimle faaliyet gösteren halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan battaniye yıkama, stor perde yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama firmalarına güvenmememizi kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığı için firma seçimi yaparken dikkat etmeniz noktasında sizleri uyarıyor.

top
Call Now ButtonHEMEN ARAYIN